PARK HAYAT'TAN HABERLER
MUCİZE BEBEK PARKHAYAT’TA HAYAT BULDU.
Hamileliğinin 4.ayında böbrek yetmezliği teşhisi koyulan Hacer Yılmaz tüm riskleri göze alarak bebeğini mucize şekilde sağlıklı olarak dünyaya getirdi.
Devamını Oku
4 cm’LİK KALP DELİĞİ AMELİYATSIZ KAPATILDI
Geçtiğimiz günlerde halsizlik ve sürekli yorgunluk şikâyetleriyle Afyon PARKHAYAT hastanesi kardiyoloji uzmanlarından Dr. Ali Seydi ÖZGÜL’e başvuran 50 yaşındaki Uğur Akbaş’ın kalbindeki yaklaşık 4 cm’lik delik cerrahi işlem gerektirmeksizin yapılan başarılı operasyonla kapatıldı.
Devamını Oku
PARKHAYAT ÇALIŞANLARI TAMAMLAYICI SİGORTALI OLDU
Özel PARKHAYAT Grubu bünyesindeki tüm çalışanlarına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdı. Tamamlayıcı sağlık sigortası Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki kişilerin özel hastanelerden fark bedeli ödemeden sağlık hizmeti almalarını sağlayan bir sağlık sigortası ürünüdür. Ülkemizde hızla yaygınlaşan tamamlayıcı sigorta kapsamındaki kişiler ülkemizdeki yaklaşık 450 anlaşmalı özel hastaneden hizmet alabilmektedirler.
Devamını Oku
SAĞLIKTA BÖLGENİN LİDERİ PARKHAYAT
Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak Türkiye genelinde yapılan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirmesinde 100 üzerinden 98.54 puan alan PARKHAYAT hastanesi her geçen yıl kalitesini bir adım daha ileri taşıma amacıyla başarılı çalışmalarına devam ediyor.
Devamını Oku
Zor operasyon başarıyla gerçekleştirildi.
Afyon Özel PARKHAYAT Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi servisine bel fıtığı ve bel kayması şikâyetlerinden dolayı başvuran, fakat nefes borusundaki doğumsal anomali sebebiyle gerekli müdahalenin yapılamadığını söyleyen Zekeriya Soy isimli hastaya Op. Dr. Mehmet Emin ANASIZ ’ın gerçekleştirmiş olduğu başarılı ameliyat sonucu sağlığına kavuştu.
Devamını Oku
Ozon Terapi PARKHAYAT'ta
Ozon Terapi Nedir ? Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak yapılan iyileştirici tedavilere ’’Ozon terapi’’ denilmektedir. Oldukça eski bir tedavi şekli olmakla beraber her geçen gün farklı yararlı etkilerinin bulunması onu yeniden güncel hale getirmektedir.
Devamını Oku
DİJİTAL SPEKTRAL MAMOGRAFİ
Günümüzde meme kanseri kadınlar arasında en sık görülen kanser türüdür. Yapılan çalışmalarda meme kanserine yakalanma riskini arttırabilecek faktörler arasında aşırı kilo, yaş, ailede kanser öyküsü, ileri yaşta çocuk sahibi olma, genetik etmenler gibi etkenler sayılabilmektedir.
Devamını Oku
Üst solunum yolu enfeksiyonlarına dikkat !
Kış mevsiminde havaların soğuması, kapalı ve kalabalık ortamlarda geçirilen zamanın artması ile birlikte nezle, soğuk algınlığı, grip, farenjit, larenjit, sinüzit, orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarının sıklığı artmaktadır.
Devamını Oku
Dolgu - Botox
Dolgu; yüzdeki çizgilerin azaltılması veya bazı bölgelerin dolgunlaştırılması için uygulanan, enjekte edildiği doku katmanında hacim oluşturan bir yöntemdir.
Devamını Oku
Cildinize Kış Desteği
Kış mevsiminde dışarıda soğuk hava, içeride kalorifer, soba, klima gibi ortamın nemini azaltan çevresel faktörlerin etkisiyle ve banyoda sıcak suyun tercih edilmesi ile cildin nem dengesi bozulur. Bu da kuruyan ciltte beraberinde kaşıntıya yol açabilir.
Devamını Oku
VELASHAPE II Park Hayat Afyon Hastanesi'nde
FDA onaylı, güvenli ve etkili, 4 - 6 seansta gözle görülür.
Devamını Oku